33333333

Агентство нерухомості «RIELTOR» Про нас

Агентство нерухомості «RIELTOR» зарекомендував себе, як одна з найбільших ріелторських фірм Покровська і Мирнограда. Ми працюємо на ринку вже понад 10 років, надаючи кожному клієнту, чи то продавцю, чи то покупцю, орендарю або орендодавцю, повний і вичерпний спектр ріелторських послуг: від первинної оцінки житлоплощі до етапу укладення угоди.

Ви бажаєте придбати квартиру або будинок? Зняти житло або офіс? Сайт нашого центру допоможе вам зробити правильний вибір. Зручний пошук по базі нерухомості заощадить ваш час і видасть оголошення, що задовольняють саме вашим побажанням. Відповідний варіант будинку, квартири або комерційної нерухомості можна вибрати одним кліком через головне меню.

Щоб продати нерухомість або здати в оренду квартиру чи будинок, зателефонуйте за одним із зазначених на сторінці“Контакти”телефонами. Або самостійно оформіть оголошення.

Якщо у вас є питання, пов'язані з купівлею та продажем нерухомості, або ви хочете уточнити всі нюанси майбутньої угоди, відвідайте розділ "Контакти". Співробітники нашого центру дадуть відповідь на питання, пов'язані з купівлею-продажем нерухомості, допоможуть визначити ринкову вартість вашого будинку або квартири.

У розділі «Статті» ви зможете дізнатися про чинні ставки податку на нерухомість, про реєстрацію права власності, безпеку укладання угод з нерухомістю та багато іншого.

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта і робимо все, щоб клопоти, пов'язані з купівлею нерухомості, були тільки приємними.

.

Залюбки допоможемо Вам швидко та безпечно:

Чому варто обрати саме наше агентство нерухомості?

Наші головні переваги, це насамперед:

 • Доступність.

  На нашому сайті ви зможете знайти безліч оголошень нерухомості в Покровському районі. Меню сайту добре структуровано, туди винесені найпопулярніші категорії.

 • Простота.

  Користуючись фільтрами, Ви обираєте підходящі саме Вам пропозиції, чи то оренда квартири, чи то продаж ділянки, а детальна інформація за всіма критеріями допоможе не розгубитися у великому каталозі.

 • Зворотний зв'язок.

  Ви можете завжди зв'язатися з нами зателефонувавши за номерами з розділу "Контакти", скориставшись "Формою зворотного зв'язку" або завітавши до одного з офісів у Покровську чи Мирнограді. Співробітники "Покровського міського центру нерухомості" підкажуть, як винайняти або купити квартиру, з урахуванням саме Ваших побажань.

 • Професійний підхід.

  Усі співробітники нашого агентства професіонали з багаторічним досвідом, які допоможуть з оформленням усіх юридичних нюансів. Укладаючи угоду щодо майна, Ви можете бути впевнені, що уникнете фінансових помилок і витрати часу, адже наші співробітники - це кваліфіковані фахівці.

 • Повний спектр послуг.

  Якщо ви хочете купити будинок, винайняти квартиру, або, навпаки, продати чи обміняти будь-яку нерухомість, наша агенція допоможе швидко й ефективно пройти всі етапи від збору документів і підбору варіантів до укладення підсумкової угоди.

Агентство нерухомості «RIELTOR» працює з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Головне для нас - це Ваші інтереси, економія Вашого часу та найкращий фінансовий результат. Приєднуйтесь до наших задоволених клієнтів, довірте вирішення житлових питань професіоналам!